חיפוש

מיכל פלג ירושלמי

נעים מאוד, קוראים לי מיכל פלג ירושלמי.

אני מאמנת אישית ומטפלת בשיטת NLP, מתמחה בלעזור לאנשים להשיג את המטרות שלהם ולהוביל אותם למציאת והגשמת היעוד והתשוקה שלהם בתחום האישי, בקריירה ובמערכות יחסים.

מאז יום שבת ה – 7 באוקטובר 2023 ועם פרוץ מלחמת ‘חרבות ברזל’ שחשפה את כולנו למראות אימה ולמשבר אמון, אני מעניקה כלים להתמודדות עם משבר מתמשך, טראומה, חרדה, אובדן ושכול לחיילים בחזית ולאזרחים בעורף.

ב-8 השנים האחרונות הובלתי מאות אנשים להגדיר מהי הצלחה עבורם ולהגיע אליה עם תכנית עבודה וכלים מנטאליים.
בשנים אלה ולאור משברים שחוויתי בחיי ואובדן דמויות משמעותיות, פיתחתי כלים להתמודדות וצמיחה ממשברים ואובדן.
התשוקה שלי היא לשתף בכלים מנטאליים המשפרים את חווית החיים ומפחיתים סבל.

מתמחה בין השאר במציאת הייעוד לחיים, הכנת תכנית עבודה לחיים, שיפור דימוי עצמי, שיפור מערכות יחסים, כלים לפיתוח קריירה, ליווי להורות מעצימה, פתרון דילמות, כלים לניהול זמן, כלים להצלחה ולמנהיגות, יציאה ממשברים והתמודדות עם מחלות ואובדן.

אני בוגרת תואר ראשון ותואר שני (בהצטיינות) במשפטים מאונ׳ תל אביב. בוגרת תואר שני במנהל עסקים התמחות בשיווק (מאונ׳ תל אביב).

עסקתי בעריכת דין ובייעוץ שיווקי במשך כ 20 שנה עד שהשתתפתי בסדנה שהבהירה לי מהי השליחות שלי; גננית. עוזרת לאנשים לצמוח.
מאז למדתי קואצ’ינג, כלים למודעות עצמית ושיטות טיפול, בין השאר אצל אלון אולמן, אלון גל, טוני רובינס, קורס NLP במרכז מטרות, קורס NLP מאסטר אצל יוסי קדמי, שיטת סאטיה, קורסים וסדנאות במסגרת המסלול של לנדמארק, ועוד – על מנת להעזר בכלים המתאימים לכל אחד ואחת להגיע ל”אני המקסימאלי” שלו.

אני פעילה למען הקהילה במספר פרוייקטים ובמסגרת עמותות שונות. לאחרונה מוניתי להיות היועמ”ש של קרן אריה יהודה ישראל, בה אני חברה.

אני אמא של תום ורוני, מרתוניסטית ואוהבת בני אדם.

הערכים שמנחים אותי

הפעילות שלי קמה מתוך תשוקה לאפשר לכל אחד ואחת לחיות את החיים במלואם תוך מיצוי האישיות המיוחדת שלהם והתשוקה שלהם, עם סט כלים וחיזוק האמונה העצמית.

אני מאמינה שמשבר הוא הזדמנות לצמיחה.
לכל אחד מגיע להיות מאושר ולחיות חיים של משמעות.

הערכים שמנחים אותי:

צמיחה – למידה והתקדמות אישית לעבר יעדים אישיים.

חופש – החופש להיות מי שאני (BU). החופש לבחור תגובות שתואמות את הערכים שלי. אני כותבת את תסריט חיי, ככל שמתאפשר, ולא מופעלת ע”י טריגרים.

כאן ועכשיו – ללמוד מהעבר למען העתיד ולהיות נוכחת בכל רגע בהווה.

לפזר טוב – להשאיר כל אדם שיש לי אינטראקציה איתו במצב טוב יותר.

מקור השראה – לשמש דוגמא אישית לילדי, לסביבתי הקרובה ולכל מי שאני באה איתו במגע. Walk the talk
וכמובן,
קבלה ואהבה – בעיני כל אחד הוא יחיד ומיוחד ומצוי באופן תמידי בתהליך צמיחה אישית, בקצב ולפי הצרכים שלו. נולדנו לפזר אהבה, והיא אינסופית.